Киянин попався зі зброєю

SambirWZ
360
 Працівниками райвідділу поліції за процесуального керівництва Самбірської окружної прокуратури повідомлено про підозру 43-річному жителю м. Київ  у незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ч.1 ст.263 КК України).

Правоохоронцями встановлено, що підозрюваний переносив без передбаченого законом дозволу 6 бойових гранат, патрони до автомата «Калашникова» калібром 5,45 мм та 7,62 мм,, набої до пістолета калібром 9 мм.

Наприкінці лютого слідчим суддею Самбірського міськрайонного суду щодо підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів з можливістю внесення застави у розмірі 99240,00 гривень. Визначену суму підозрюваний сплатив.

Окрім цього, столичним порушником добровільно перераховано в користь Збройних Сил України 50 тис. грн.

Турківський районний суд вироком від 23.03.2022 підтримав обґрунтовану позицію прокурора Самбірської окружної прокуратури, визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання  3 роки позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнив останнього від відбування покарання з іспитовим випробовуванням строком 1 рік, а також конфіскував у дохід держави бойові припаси та вибухові пристрої.

Володимир КРИЧКІВСЬКИЙ, прокурор Турківського відділу Самбірської окружної прокуратури.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар