Влада вдарила самбірський футбол «нижче пояса». Гравці сходять з поля?

SambirWZ
183

Влада вдарила самбірський футбол «нижче пояса». Гравці сходять з поля?

Попередніх років було якось більш-менш зрозуміло: з настанням весни уболівальники гуртувалися довкола своєї більш-менш улюбленої команди, спортсмени відчищали “кеди” від торічної пилюки і всі дружно очікували початку сезону. Треба сказати, Самбір завжди був балуваний…  

У нас чергова весна, а пожвавлень не чути. За неперевіреними даними, ті, які захищали наші кольори торік, начебто порозходилися по інших колективах, питати у господарів ратуші про футбол у тому каламбурі сучасних проблем якось не випадає… Ми насмілилися узгодити футбольні плани з торічним керівником клубу Ярославом Кузьмяком, сподіваючись на розлогі коментарі, однак Ярослав Степанович був незвично лаконічним і дав зрозуміти нашому кореспондентові, що футболом цьогоріч займатися не буде. У кулуарах додає, що минулого року мільйон уже витратив. Зрештою, приблизно те саме він говорив і наприкінці осіннього футболу, мовляв, він з кількома однодумцями утримував команду, а йому влада паскудно “віддячила”. Видно, на тих же позиціях залишився… Але від бажання чи небажання однієї людини не повинен залежати футбол у балуваному місті і ми звернулися до голови міської федерації футболу Петра Мошуманського.

Петро Михайлович розбомбив навіть той скромний оптимізм, який у нас ще жеврів. Двічі зустрічався з міським головою Юрієм Гамаром на тему футболу, але ні до чого конкретного не домовилися. Начебто була надія, що пан Кузьмяк може навернутися до “гри мільйонів”, але конкретних підтверджень нема. Петро Михайлович відчув, що мер не може дати собі раду з цією проблемою, а тому зробив висновок, що футболу на рівні першості області у місті, мабуть,  не буде. Уперше за стільки футбольних літ пролітаємо “над перекладиною”. Соромно, чесно кажучи, таке писати, але якщо, за словами Петра Мошуманського, з торічного складу у команді залишилося лише 6 хлопців, то ліпше з розумним виглядом посидіти за бровкою поля. Соромно ще й від того, що наш мер “у першому житті” був вчителем фізкультури, і мав би любити спорт більше, ніж всі попередні міські голови разом узяті. Ми собі подумали про те, що якщо вже на рівні області футбольний Самбір отримав удар м’ячем “нижче пояса” і більше на поле не виходить, то нехай би знайшлися хоч якісь ентузіасти і забавилися на рівні, наприклад, ФСТ “Колос”. Ну, а що – пограти з Долобовим слабо?

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар