«Перевертнів у погонах ніхто терпіти не буде» –

SambirWZ
137

«Перевертнів у погонах ніхто терпіти не буде» –

зазначив головний поліцейський області Валерій Середа, представляючи Підгір’ю нового начальника правоохоронців

Позаминулої середи в самбірському “білому домі” представили нового  начальника Самбірського відділу поліції, підполковника Олега Сушка (на фото), “вотчина” якого тягнеться аж до Турківщини. В поліцейських урочистостях взяли участь начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа, керівник Самбірської місцевої прокуратури Василь Кольченко, голова Самбірської РДА Микола Фрей, міський голова Юрій Гамар, голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька, голова Турківської РДА Олександр Лабецький. Таке представництво – свідчення того, що влада поважає поліцію…

Валерій Середа сказав, що на Олега Ярославовича чекає нелегка праця у важкому регіоні, адже йому доведеться організовувати роботу поліції у кількох районах, і покладає на нього великі надії. Зі свого боку обіцяє повну підтримку у всіх справах – ну, традиційна як на таку ситуацію риторика. Пізніше Валерій В’ячеславович звернувся до колег – працівників поліції: підтримку громади та влади треба заслужити. І додав, що вони мають служити людям, а не люди їм. Хоч в поліції  відбулася реформа, пройшла переатестація, та все ж, є багато випадків, коли самі поліцейські займаються злочинною діяльністю. В грудні заарештували чотирьох працівників управління карного розшуку Львівщини, на початку січня – 8 працівників з приводу причетності до злочину з незаконним обігом наркотиків. Вони не те що “кришували”, а самі розвозили товар по точках. У Бродах поліцейські вимагали з людини 10 тисяч гривень… Вивели на світ Божий цілу банду в погонах, яка орудувала на залізничному вокзалі у Львові – били і грабували людей в приміщенні відділення. Якщо поліцейський розуміє, що він не може добросовісно виконувати свої обов’язки, бачить, що це не його справа, то нехай краще напише рапорт на звільнення і знайде собі іншу роботу, бо поблажок не буде. Основне завдання сьогодні – повернути до себе повагу населення, люди повинні знати, що, звернувшись до працівника поліції, отримають захист і допомогу… Це так само традиційне побажання – ми повертаємо народові довіру до поліції вже багато літ.

Микола Фрей та Юрій Гамар на правах господарів привітали Олега Сушка з призначенням на нову посаду, побажали йому здоров’я, успіхів у нелегкій справі і пообіцяли всебічну підтримку від влади. У відповідь підполковник Сушко, як прийнято, подякував за довіру. До слова, на наших теренах він не новачок – працював у Самборі з 1997 по 2010 роки, у 2011 році майже рік – у Турківському районі, а потім 5 років – у Мостиському. Олег Ярославович скористався присутністю місцевих чиновників і попросив коштів на встановлення камер відеоспостереження. Свого часу в Мостиськах вдалося встановити 4 камери, які були виведені в чергову частину поліції, з мером Мостиськ вирішили питання встановлення ще 40 камер і кошти вже передбачили у бюджеті.

 

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар