Ми готові повернути «мамі школярки» її продукти для воїнів АТО

SambirWZ
167

Ми готові повернути «мамі школярки» її продукти для воїнів АТО

В неділю мені стало відомо, що колега-журналіст Микола Сенейко, скажемо так, не юначого віку чоловік, їде у складі волонтерської бригади на схід – залишає внуків, необроблену бульбу і газетні шпальти. Ми, попросивши його бути обережним, перепитали, з ким їде?

У  складі екіпажу – колишній міський голова Тарас Копиляк, волонтер і боєць АТО Микола Стародуб, підприємець Іван Бичик, журналіст Андрій Жепко, отець Олександр Швець та ще хтось… Отець Олександр, виявляється, везе у Покровське іконостас, який виготовили у самбірській церкві Павла Конюшкевича. Це уже другий наш іконостас, який служитиме вірянам на сході. Заразом волонтери беруть і продукти, і іншу амуніцію для солдатів. Продукти зібрали вихованці самбірських шкіл № 4, 7,10 та школи-ліцею імені Андрія Струся. Решту докупили за свій кошт. Треба сказати, такі новини ми кілька останніх літ війни пишемо, наче під копірку, але цього разу вкотре роздратувало те, що в соціальних мережах уже знайшлися анонімні мудрагелі, які не могли не вщипнути, мовляв, Копиляк, назбиравши продуктів, знову їде не схід, щоб піаритися. Якась мати дала дитині провіант для сходу, але якби знала, хто повезе… Чесне слово, якби я знав, яка мати писала відгук, віддав би такі ж продукти на очах у всього класу. Ніхто нікому не забороняє їхати на схід волонтером, але й не обгаджуйте сидячи біля комп’ютера тих, які їдуть… Ми з задоволенням напишемо і про інші бригади волонтерів, та їх поменшало… Один діяч перед виборами писав, що Копиляк не довіз паски до сходу, а з’їв їх біля Бродів… Потім у суді безуспішно доводив, хто, що і де куштував…

Мама школярки: “По школах збирали продукти для воїнів АТО. Я, звичайно, дала дитині. А тепер кажуть, що то Копиляк їде в зону АТО і то все везе !!! Чому своє не візьме, мільярдер! Доки буде з самбірчан тягнути?” (Із соцмереж).

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар