Чи увійдуть Чаплі у товариство «Стрілковичі-Торчиновичі»?

SambirWZ
170

Чи увійдуть Чаплі у товариство «Стрілковичі-Торчиновичі»?

Стрілковицький сільський голова Ярослав Шехович, а він через процеси децентралізації став доволі популярним, розповів, що цими вихідними зацікавлені мали зустріч у Чаплях. Тамтешні селяни начебто так само мають намір приєднатися до конфігурації «Торчиновичі-Стрілковичі».

Мабуть, ця зустріч ще не була остаточною, бо люди придивляються одне до одного. Треба ґрунтовно усе вивчити, зокрема, у плані економічних перспектив, щоб на сісти у калошу.

Але нині не про це. Цікавою є реакція районних влад – Старосамбірської та Самбірської. У гірському районі не вельми вдоволені тим, що від них відходять шматки територій і то не найгірші, не депресивні. Зрозуміла річ, кому охота своє відпускати… Та й моральний бік: з району утікають туди, де ліпше, чи не так? Не можу сказати, що чиняться грізні перепони волевиявленню громад до добровільного об’єднання, радше чиновники застерігають від імовірних помилок… А на Самбірщині кажуть, що існує перспективний план розвитку територій, затверджений на рівні Києва, і, щоб його змінити, треба багато зусиль і часу. Згідно з цим планом, Стрілковичі мають приєднуватися до Самбора, але ті категорично не хочуть. Не будемо прогнозувати, що з цього вийде, але наразі є те, що є, – придивляються.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар