«Згадав дід, як парубком був…»

SambirWZ
168

«Згадав дід, як парубком був…»

Живемо у такий час, коли говорити з лідерами місцевого самоврядування про промислове виробництво, чи тим паче, про те, як вона (влада) створює робочі місця, немодно і соромно. Однак за кілька днів до зустрічі мера з журналістами в офісі «ВЗ» прозвучав дзвінок: якийсь пан цікавився, коли буде і чи буде річний звіт мера Самбора, бо хоче запитати: коли будуть відновлювати цукровий завод, який мав багато статків і робочих місць, та давав жити семи бурякосійним районам.

І де ті місця праці, які нинішній Гамар обіцяв перед виборами? Тему на прес-конференції продовжив і колега з «Новин Самбора», який вважає, що коли в Україні війна, то треба відновлювати радіозавод «Сигнал», який колись працював на військо.

Мушу визнати, ці питання нам самим більше нагадували приповідку: “Згадав дід, як парубком був”. Приблизно так само, але делікатніше, говорив на тему промислового виробництва і робочих місць Юрій Гамар: вже так не буде, як колись було, ба більше, підприємства стали комерційними структурами, керівники яких в носі бачили цінні вказівки голів місцевого самоврядування, навіть якщо вони (голови чи їхні думки) дуже круті. Ну, хто з нас не бачив вигляду цукрового заводу – це розвалюха, у яку жоден капіталіст гривні не вкладе. Але зацікавила інша інформація від мера: власники цукрового відмовилися від частини земель, які вони займали і за які, здається, не хотіли платити оренди. Так ось, у нас з’являються ґрунти, які можна буде запропонувати інвесторам, коли ті знайдуться. До слова, чомусь так слабо заходять на наш ринок, що сподіватися їхньої черги під ратушею не доводиться.

А звіт перед громадою буде. 12 листопада – рівно два роки, як Юрій Гамар поклявся на вірність Самбору, а от через два тижні після цієї дати звіт відбудеться. Колега з «Голосу Самбірщини» перепитала у нього, з чого почне звітувати, і той із притаманним йому почуттям тонкого гумору зазначив: “З добрий день”. Хоча і до цього людей не цурався, зокрема, медиків і педагогів, але під час свого звіту хоче не стільки звітувати, скільки відповідати на запитання містян.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар