Передплативши «Високий Замок» зараз, ви зекономите гроші у майбутньому

SambirWZ
251

Передплативши «Високий Замок» зараз, ви зекономите гроші у майбутньому

Шановні читачі “Високого Замку”. Передплатна кампанія вийшла на фінішну пряму і, як кожного року, ми нагадуємо вам, що нас вигідніше передплачувати, ніж купувати кожного тижня. Вигідніше, бо передплативши газету у своїх листонош чи у будь-якому відділенні зв’язку, ви відгородите себе від фінансових несподіванок з імовірним подорожчанням газети у майбутньому. Тобто, заплативши за неї зараз, матимете повну гарантію того, що газета приходитиме до вас чи рік, чи півроку, чи квартал.

Ми розуміємо, що передплатна ціна нинішня дещо лякає читачів, але дорожчають не тільки газети. Хоча, якщо порівнювати вартість передплати з іншими необхідними товарами, на які грошей не шкодуємо, то вона не така вже й боліснаГадаємо, що і наступного року, як і попередніх, будемо разом з вами. “Високий Замок“, як ви уже знаєте, унікальне видання тим, що події обласного та українського значення підкріплені і місцевими. Регіональний додатокСамбірщинаразом з вами уже шістнадцять років і це також великий досвід спілкування з вами. Ми радіємо, що наша читацька родина, незважаючи на Інтернетресурси, не зменшується. Інколи читачі закидують нам те, що паперова газета не витримує конкуренції з електронними ЗМІ. Витримуєі ми в цьому уже переконалися, бо і пишемо не зовсім те, що в Інтернетіподаємо, як правило, ексклюзив, і газетаце своєрідний документ, а не Інтернетсайт, з якого можна у будьякий час і будьщо зняти. Тому відповідальності за правдивість у нас значно більше. Соціальні мережі на наших теренах так само можна вважати джерелом інформації, але, на жаль, так повелося, що їх більше використовують для зведення порахунків.

Ми хочемо бачитися з вами і наступного року, а тому радимо не зволікати з передплатою, яка закінчується наприкінці грудня.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар