«Я помолюся в церкві над вашими грішми»

SambirWZ
248

«Я помолюся в церкві над вашими грішми»

У одному зі сіл Самбірщини невідома жінка віком 30-35 років, зовні схожа на особу ромської національності, обшахра-ювала 46-річну, яка позбулася грошей та золотих прикрас. Зловмисниця зайшла на подвір’я будинку, повідомила господині, що начебто на її родині лежить порча і невдовзі може статися біда.

Разом з тим, непрохана гостя повідомила і радісну звістку: може допомогти уникнути неприємностей. Для цього необхідно  дати їй всі гроші, що є в домі, та ювелірні прикраси. Шахрайка наголосила, що прочитає у церкві відповідні молитви над цінностями, а потім неодмінно все поверне. Звичайно, нічого такого не було. Зловмисниця начебто пішла у сільську церкву молитися, а потім, як самі здогадуєтеся, зникла. Дуже старий метод виманювання у людей цінностей, шкода тільки, що люди не відразу реагують на таке. Найкраще, відразу прогнати з обійстя таку гостю, поки тумана в очі не пустила.

Інший факт. На стаціонарний телефон самбірської пенсіонерки зателефонував невідомий чоловік. Його голос жінка сприйняла, як голос свого сина. Він повідомив, що начебто з ним сталася біда, він має неприємності з міліцією. Для вирішення проблеми необхідно переслати гроші на певний рахунок. Довірлива жінка для “порятунку” сина перерахувала шахраєві більше 11 тисяч гривень.  Цього ж дня збагнула, що її ошукали, і звернулася до міліціонерів. Ну, знову ж таки, скільки говорено-переговорено про такий метод шахрайства, а  люди й далі на нього купуються.

 

Тетяна ОХРІМЕНКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар