Депутати не наважилися «різати по живому»

SambirWZ
233

Депутати не наважилися «різати по живому»

Одне з питань, яке викликало немало дискусій на сесії міської ради у Самборі, було скорочення кадрів. Ця процедура завжди дуже болісна, бо якщо з трибуни сухо доповідають про штатні одиниці, то насправді за ними – живі люди зі своїми сім’ями та комунальними проблемами.

Дискусія зацікавила у тому місці, у якому озвучили, що мова йде про п’ять посадовців, головним чином, як ми збагнули, з Центру надання адміністративних послуг та управління соціального захисту. Очільники цих відомств захищали свої колективи, мовляв, напряму працюють з населенням, а їх ще й скорочують. Схоже, ці аргументи переважили і депутати не наважилися “тнути по живому”. Голосування, як  велить закон, було поіменним і відразу було видно, хто і за що. Що цікаво, навіть у межах однієї фракції обранці голосували по-різному. Демократія! Коментуючи це питання, міський голова Юрій Гамар делікатно згадував попередників, а потім твердив, що своїх родичів в ратушу на роботу не кличе.

Ми охоче віримо Юрію Петровичу, що не кличе, але нас трішки розхвилював телефонний дзвінок чоловіка, який працює у самбірському водоканалі. Той (було чути, сидить у гурті, бо йому емоційно підказували, що казати) нарікав, мовляв, у них з’явився заступник начальника. Назвали його зарплату (немалу), але не в традиціях нашої газети рахувати чужі статки. Вердикт: у нас робочих рук бракує, а не начальників. Є, кажуть, Ількович, є головний інженер, майстри – їх вистачає. Журналіста обіцяли запросити на ліквідацію проривів у мережі, щоб оцінив, в яких важких умовах хлопці працюють, не маючи таких зарплат, як здобув новий заступник. Якщо хтось думає, що новий заступник підсидить нашого Ільковича (Степана Кульчицького), то ми його “з’їсти” не дамо. Далі ми почули про те, що лобіював нового посадовця комунального підприємства міський голова… Чи так воно справді, не знаємо, але точно знаємо, що той чоловік є у списках членів міськвиконкому, а раніше ледь не став заступником міського голови з комунальних питань. Але нічим не дорікаємо мерові, якщо навіть заступник начальника водоканалу – його людина. У всі часи з тих чи інших міркувань ті чи інші мери обставляли себе своїми вірними, чи посадами віддячували за певні послуги, чи просто милосердно давали комусь на шматок хліба – може навіть з маслом та ковбаскою зверху.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар