«Мамо, я зробив аварію…»

SambirWZ
217

«Мамо, я зробив аварію…»

Вночі до Самбірського відділу поліції звернулася місцева жителька, яка повідомила, що її ошукали. Схема не нова. Зателефонував невідомий чоловік та, представившись працівником поліції, повідомив, що її син вчинив ДТП і для “вирішення питання” потрібно 10 000 доларів. Жінка мала лише 2000.

Чоловік сказав їй запакувати гроші у аркуш білого паперу та винести на вулицю, де її буде чекати таксі. Вийшла з будинку, передала гроші водію, який їх швиденько перерахував, і поїхав.  Лише після цього зателефонувала синові, з яким все було гаразд…

Цієї ж ночі від шахраїв постраждала ще одна жінка. До неї зателефонував невідомий,  який представився її сином, та сказав, що вчинив ДТП, в якому постраждав молодий хлопець. Потрібні гроші! Зараз прийде юнак, якому слід передати кошти. Жінка не мала великої суми удома, тому позбирала коштовності та 600 гривень. Відчинивши двері, побачила молодого чоловіка, який чекав на сходовій площадці, і передала йому все, що мала.  Перебуваючи у шоковому стані, зателефонувала до сина, який поняття не мав, що скоїв аварію.

 

Юлія БУРА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар