«Куди преш?»

SambirWZ
280

«Куди  преш?»

У попередньому спецвипуску писали про те, що в Самборі на Валовій запрацювали світлофори. І попросили людей бути обережними. Бо пішоходи звикли йти на «зебру», навіть не озираючись, а водії, маючи «зелене» світло, тиснуть на газ.

Спочатку світлофори лише підморгували жовтим кольором, так би мовити, попереджували про дорожню новинку. А через кілька днів переходи уже стали «різнокольорові». В один з днів минулого тижня наш репортер постояв  біля світлофора і подивився, як це все відбувається. Жах! Частина пішоходів взагалі не реагує на світло. Особливо це стосується літніх людей і молоді. Середнє покоління більш-менш уважне. Диву даєшся від такої небезпечної неуважності. Навіть тоді, коли одні стоять, чекаючи зеленого світла, інші – валять і навіть не реагують на крики, мовляв, куди преш… Навіть соромно стає за наших пішоходів – ніби у  глухому селі живемо. На цьому фото – зелене світло для автівок, але пішоходам байдуже.

Ми ще раз просимо людей бути уважними, аби лиха не сталося. Хоча уже у наступні дні, за спостереженням, пішоходи були значно уважніші, а вулиця Валова у принципі стала проїзною, бо «корки» на ній утворювалися лише тому, що люди курсували на «зебрах» постійно і рух транспорту стримувався.

 

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар