Повх бореться з циганами, а Леськів – з «депутатом-меценатом»

SambirWZ
228

Повх бореться з циганами, а Леськів – з «депутатом-меценатом»

У нашого колеги з “Новин Самбора” Зенона Повха на прес-конференціях чи то у мерії, чи то у начальника поліції виникають проблеми… з бродячими циганами.

Він піднімає цю тему, бо йому, як багатьом іншим містянам, неприємно, що на східцях, біля церков, на людних вулицях ходять роми з протягнутою рукою. Ну що вдієш, у них такий стиль життя. Цього разу міський голова Юрій Гамар, вислухавши чергову доповідь нашого колеги порадив найрозумніше: зверніться до читачів, аби перестали давати гроші попрошайкам ромської національності і вони не будуть клянчити. “Високий Замок” написаним вище свою місію в інформуванні громади виконав. Хоча тепер ми переживаємо за самого Зенона Повха – якщо до нас дослухаються і цигани втратять заробіток, то він може мати проблеми… А журналіст Юрій Леськів має уже проблеми з одним депутатом, більше відомим як “депутат-меценат”. Спочатку обранець начебто обіцяв п. Юрію у телефонному режимі хребет чи ноги поламати, потім наш колега пішов фільмувати, як ремонтують прибудинкову територію, на якій живе сам мер, і нарвався на того ж таки обранця. “Кіно” потрапило у соціальні мережі. У колеги здригнулася камера чи то від шарпання, чи то від страху бути побитим, а потім добре чути, як журналіста послали “на…”. Журналіст, за нашими даними, туди не пішов, а звернувся до поліцейських. Чесно сказати, ще з незламаним хребтом копи не розібралися, а тут вже прибудинковий “свіжак” підвалив…

До слова, редактор “Новин Самбора” Оксана Шиманська, зважаючи на різні стосунки поміж журналістами і мером, відверто запитала у Юрія Гамара: як він до нас ставиться. Ставиться з повагою, якщо журналісти фахово роблять справу. І дослухається до них. Тим, хто нефахово ставиться до  обов’язків, читачі самі дають оцінку. Запевнив, що на журналістів не тисне. І це можу ствердити авторитетно, бо незважаючи на низку критичних публікацій у “Високому Замку” на його адресу, чи адресу його команди, Юрій Петрович навіть ні разу не зателефонував, щоб посваритися – аж образливо.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар