Кухар уже не просто Васька, а «Король Слова»

SambirWZ
225

Кухар уже не просто Васька, а «Король Слова»

Журналіст Василь Кухар з Гуманця отримав престижний диплом літературно-мистецького фестивалю “Коронація Слова” в номінації “Кіносценарії”. Імпреза відбулася в Київському Національному академічному театрі.

Кожен переможець мав право привести в театр лише одного свого шанувальника. Василь взяв, зрозуміла річ, дружину Мар’яну – красуню з Гуманця. Ми тішимося, що сценарій його фільму про війну на сході “Солдати не вмирають” був так високо пошанований…

Василь закінчив факультет журналістики Франкового університету, потім я допоміг йому “встромитися” на посаду кореспондента Старосамбірської районної газети “Голос Прикарпаття”. А перед тим усі навчальні університетські практики він проходив у Самбірському офісі “Високого Замку” і вважає наших журналістів своїми найкращими вчителями. Принаймні, у всіх тостах у нашій присутності говорить саме так: найбільше для своєї журналістики взяв у Самборі. Зрештою, Васька, як всі ми його люб’язно кликали, був тим практикантом, а потім і журналістом, який вмів учитися і досягати творчого успіху. І у зв’язку з тим мені одного разу здалося, що тямущий хлопчисько в Прикарпатті просто загубить свій талант і загубиться сам (уже один, вибачте за нескромність, загубився) і я нарадив Василеві лишитися Старого Самбора, їхати до Львова і шукати собі престижну працю. Васька так і зробив: сів у Гуманці, “проспав” Львів і вийшов на київському пероні. Успішно пройшов складний конкурс сценаристів на телеканалі СТБ і років п’ять був редактором в циклі передач “Все буде добре”, “Все буде смачно”. Зараз перейшов на не менш престижну творчу роботу у Києві.

Гуманець має тішитися земляком. Раніше це село славилося, у моєму розумінні, двома пунктами – тут зажди добре грали у футбол і у місцевих господарів щедро поросилися льохи на продаж… До всіх тих історичних сільських принад тепер треба додавати “Коронацію Словом” Василя Кухара.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар