Хто стане господарем «білого дому»?

SambirWZ
111

Хто стане господарем «білого дому»?

Мабуть, невдовзі дізнаємося, хто очолить Старосамбірську райдержадміністрацію. У всякому випадку, бажаючі уже є на списку… З того, що нам відомо: документи на конкурс подали помічники-консультанти народного депутата України Андрія Лопушанського Ігор Несторак та Орест Бонк.

Про Ігоря Йосиповича ми згадували уже в нинішньому номері газети, зрештою, і Орест Едуардович на теренах – людина відома. Щоправда, у його владній біографіїї був прикрий момент. Він став головою райради після Володимира Горбового і, як нам видається, не зовсім вдало довершив каденцію. Незабутнім зостався той факт, що він взагалі не зумів закінчити розпочату сесію. Так прощального Гімну депутати попередньої каденції не заспівали…  Презентують себе на ці посади Микола Петрик, якого знаємо як керівника ревізорів фінансової інспекції, та Іван Тимців – керівник Самбірського Центру зайнятості. Пан Микола менш відомий у політичних колах, а втім, ми його мало знаємо, щоб давати якісь характеристики. Пан Іван більше знаний на Самбірщині, колишній депутат міської ради, загалом грамотний керівник. Зять Старосамбірщини. І так само важко сказати, з яким політичним середовищем асоціюється зараз… За нашими даними, балотується на посаду і багаторічний керівник районного масштабу Василь Борковський. Він тривалий час був першим заступником голови РДА (за Цепенди-першого), потім на інших посадах, але завжди у полі зорі.  Нам сказали з кіл, близьких до Президента, що є ще інші претенденти, зокрема панове Руслан Пупа, Іван Леськів, Іван Голубко та інші. Будемо знати достеменно, розповімо. А ще нам повідомили, що конкурс виглядає серйозно, кандидати мають пройти нелегкі іспити і будь-яке протеже чи політичне середовище не допомагає. У вівторок вранці стало відомо, що перший іспит найуспішніше склали панове Борковський, Петрик, Тимців. Наступний – 13 жовтня.

На посаду голови РДА має прийти людина, яка б зуміла співпрацювати з вимогливим головою ОДА Олегом Синюткою та з компромісною, але упевненою головою райради Тетяною Терлецькою. Історія пам’ятає ситуації, коли голови ради та РДА не товаришували і  всі ділилися на наших і їхніх…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар