Волонтерські машини – на штрафмайданчиках, але військовики визнають волонтерів «Патріотами України»

SambirWZ
229

Волонтерські машини – на штрафмайданчиках, але військовики визнають волонтерів «Патріотами України»

Волонтера та підприємця з Чукви, депутата Самбірської районної ради Андрія Куйдича наші сапери нагородили почесним знаком “Патріот України”. Сам Андрій Омелянович – доволі скромна людина і навіть тоді, коли отримав заслужену нагороду, був якийсь трішки розгублений і зніяковілий. Його вклад у справу перемоги великий, позаяк не раз давав гроші на придбання автомобілів для АТО, але не надто цим кичився. Сапери, зокрема,  отримали від волонтерів дві машини.

До військових заслуг і патріотизму ми б додали і той факт, що Андрій Куйдич у принципі з нуля збудував у Чукві нове сучасне підприємство. Нам навіть здається, що такого подвигу не створив жоден інший підприємець Самбірщини. До слова, районна рада, маючи такого депутата, планує невдовзі зібрати усіх інших обранців і повезти у Чукву на оглядини – треба ж, аби усі знали, чим колега займається. Крім цього села, районна влада ще хоче завести депутатів у хоспіс села Сіде. Хоспіс – дітище депутатів, а головний лікар Тарас Струк – теж “родом з райради”.

Але повернемося до “Патріота України”. Коли ми пили каву разом з Андрієм Куйдичем та Юрієм Лешковичем – керівником волонтерської “Свободівської” організації, до якої входить і Андрій Мандзяк, то обговорювали і той прикрий факт, який спіткав волонтерів та бійців АТО. Столична влада має намір відбирати від вояків волонтерські автівки. Чому так, ні благочинці, ні самі бійці пояснити не можуть. Нам не хочеться думати, що хтось у Києві навмисне знімає армію з коліс, відбираючи у неї те, що надійшло з мирної території. Ми розуміємо, що ці автівки, можливо, не зовсім законно перетнули свого часу кордон, але ж це для перемоги… Як підтвердження, Юрій Лешкович, організація якого уже перекинула на схід 5 автівок, розповів, що йому телефонували з передової наші солдати з прикрою новиною: одну машину у них уже відібрали прокурори і поставили на штрафмайданчик…

Відзнаку військових “Залізний воїн” отримав і свободівець, воїн АТО Михайло Ковалів.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар