Господар «Синього кита» попросив вибачення у своєї «жертви»

SambirWZ
170

Господар «Синього кита» попросив вибачення у своєї «жертви»

Богу дякувати, ажіотаж з приводуСиніх китів“, які убивали наших дітей, минув. Засоби масової інформації, здійнявши галас, з одного боку, начебто рекламували смертельну гру, з іншогозастерігали. Видно, те друге перемогло. Але відголос зостався

Свого часу трапився прецедент і у Самборі. Ми писали про це тоді, пишемо зараз, коли господарСинього китастав відомим і постав перед судом. Нам дивно, що 19-річному легеневі взагалі влізли у голову такі бздури, але є те, що єОтож, він, знаючи про існування групиСиній кит“, погрожував вбивством неповнолітній дівчині, яка розмістила на своїйаватарцізображеннякита“, вимагав від неї відповідних завдань.

Повідомлення про це розповсюдила обласна прокуратура, зазначаючи, що винуватець пішов за статтею Кримінального кодексупогроза вбивством. Дівчина відмовилася виконувати завдання і негідник почав телефонувати їй та погрожувати вбивством і її близьким родичам. Ну, чесно, всіляке нахабство було в Самборі, але щоб такеВін навіть, заручившись компютерною програмоюзміна голосу“, говорив їй, що вона скоро помре та вмикав музикудзвони із словами вічна память“, “шум води та вітруіплач“. Жертві маньяка (іншого слова підібрати не можу) не залишалося нічого іншого, як повідомити про це викладачів навчального закладу та працівникам поліції. Усі гуртомгруприпинили.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю та попросив вибачення у потерпілої. Суд закрив кримінальне провадження у справі у зв’язку з відмовою дівчини від обвинувачення. Хотілося б, щоб це додало молодикові розуму.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар