Біля «білого дому» «намалювали» живий Тризуб

SambirWZ
141

Біля «білого дому» «намалювали» живий Тризуб

Позаминулої середи був День Конституції – державне свято. Як правило, не в традиціях нашої газети описувати такі  святкування, бо вони якісь дуже однакові. Але на святкування, яке влаштували у Самбірському “білому домі”, пішла, бо нам обіцяли видовище – флешмоб. Люди, які працюють у владній установі, здебільшого одягнені у вишиванки, “вималювали” зі себе Тризуб.

Маленький такий Тризуб – на рекорд України не тягнув, але було цікаво. Відомий фотомайстер Ігор Тиличко піднявся ввись, щоб залишити для історії цей хвилюючий момент. Ну, ми думаємо, що хвилюючий, бо не часто беремо участь у таких патріотичних флешмобах. А перед тим – помолилися разом з отцем Тарасом Рисеєм, послухали виступ воїна УПА Миколи Петрущака і заступниці голова РДА Лесі Ленартович. Вона з розумінням поставилася до слухачів, не втомлювала їхні вуха, але натякнула на головне: може Конституція не зовсім така, як ми б хотіли, бо її положення не завжди збігаються з нашим життя, але Основний Документ країни узаконив саму країну – це наче Паспорт України. І додала, що люди не мають права не шанувати свій Паспорт. Видно, не дуже шанують, бо навіть коли неперевершено співала монастирецька артистка Юлія Гриненко, коли звучав Гімн, пішоходи біля “білого дому” не зупинялися.

А у День Конституції все було – як завжди. Торговельні заклади торгували, будівельники будували і так далі… Ну, не навчилися ми ще шанувати державні свята, але дуже хочемо, щоб нас шанували у світі…

 

Валерія КРИВОРУЧЕК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар