Непробивна «Смільниця»

SambirWZ
165

Непробивна «Смільниця»

Раніше у нас на кордоні затримували, як правило, представників екзотичних країн, але цього разу сенсація у тому, що затримали… львів’янина. Він намагався незаконно потрапити до Польщі і його двічі за добу затримували прикордонники.

Впродовж останніх півроку його декілька разів притягували до відповідальності за порушення законодавства з прикордонних питань як в Україні, так і в Польщі, повідомляє прес-служба Мостиського прикордонного загону. Зокрема, чоловік спробував перевезти контрабанду цигарок до Польщі, через що  конфіскували автомобіль та заборонили в’їзд до сусідньої країни на тривалий термін.

Недавно прикордонники затримали 56-річного чоловіка, який спробував перейти кордон в обхід пункту пропуску “Смільниця”. До нього  добрався автівкою та пішки через ліс попрямував до Польщі. Чоловік після затримання розповів прикордонникам, що хотів забрати у Польщі своє авто, а дістатися туди не може через… “депортацію”. На нього склали документи адміністративної справи за повторну впродовж року спробу незаконного порушення державного кордону України. Того ж дня суд призначив йому штраф – 3400 гривень. Та незважаючи на це, через декілька годин чоловіка знову затримали на кордоні неподалік того ж місця… Йому призначили новий суд. Максимальний штраф за повторний гріх перед стражами кордону – 8,5 тисяч гривень.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар