«НІ» мостиському хлібу у Самборі!

SambirWZ
177

«НІ» мостиському хлібу у Самборі!

Як уже більшість самбірян знає, та й ми неодноразово писали, в колишніх кіосках “Торгпреси” зараз торгують хлібом Мостиського виробництва.

Хліб – це добре, але така зміна на бізнесовій карті міста не задовольняє міських депутатів. Як прозвучало на сесії, від теперішніх власників кіосків не надходить у казну міста ніяких грошей – овва, оригінальні пільги для заїжджих. Сплачують лише символічну оренду за землю (50 грн.) і то згідно з раніше укладеною угодою між “Торгпресою” і містом. До речі, одні договори в часі вже закінчилися, а інші закінчуються. Права власності на кіоски не оформлені. Торгівля ведеться без усіляких дозволів міськвиконкому. Про санітарні умови годі щось балакати. Таким чином створюється нечесна конкуренція магазинам, які стоять поруч і сплачують усі податки. Доцільно нагадати, що свого часу під кіоски Торгпреси, зважаючи на те, що торгують українськими виданнями, оплату за землю давали символічну на знак підтримки рідного друкованого слова, а тепер хлібопекарні цим успішно скористалися. Дивно тільки, що цю проблему обранці щойно помітили.

Депутати рекомендували міськвиконкому на наступний рік заборонити продаж мостиського та й будь-якого хліба у тимчасових спорудах, а дехто з депутатів порадив зробити, як роблять у Києві – наказати комунальникам  приїхати з краном і вивезти кіоски за межі міста…

 

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар