Героїв АТО таки «переселять» на площу Ринок

SambirWZ
186

Героїв АТО таки  «переселять» на площу Ринок

Як тільки у самбірську ратушу прийшла нова керівна команда, то зайшла мова про те, щоб забрати з площі Івана Франка портрети загиблих воїнів АТО.

Річ у тому, що відпочинкова зона поселилася на цьому майдані, а тому розваги, почасти і п’яні, якось не вписуються у пейзаж сітілайтів з портретами Героїв. Тоді ж розпочалися рухи з Різдвяним містечком, тоді ж начебто і батьки не захотіли, аби портрети синів  там були. Але спливав час, ніхто теми  більше не піднімав, і нам здалося, що так все і залишиться.

Ні, не залишається. Зараз тривають процеси виготовлення нових сітілайтів і портрети Героїв будуть перенесені ближче до площі Ринок. Ті стенди, які є біля колишнього університету, будуть прикрашені плакатами про патріотизм і необхідність служити у війську.

І щоб далеко не відходити від площі Івана Франка, журналісти разом з мером заговорили про Різдвяне містечко і новорічну ялинку. На той час мер ще не знав, чи ставити дві ялинки – одну біля ратуші, іншу у відпочинковій зоні, чи обійтися лише майданом Франка. Сказав, що відновиться Різдвяне відпочинкове містечко, бо це було гарно, вишукано і цікаво. Він навіть бачив, як два хлопчики та дівчинка приходили нюхати солом’яних звірів, бо навіть не знали запаху соломи. Ідею посадити ялинку біля ратуші, а потім її прикрашати, мерові не подобається, бо там гарні клумби, а під ялинкою навіть трава не виросте.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар