Дублянці своє вдале спортивне об’єднання «підтвердили» Кубком

SambirWZ
210

Дублянці своє вдале спортивне об’єднання «підтвердили» Кубком

Протягом цьогорічного футбольного сезону на Самбірщині, крім чемпіонату району, розіграли ще 10 кубків. Таким насиченням змагань, напевно, не може похвалитися  жоден райцентр не те, що Львівщини, а й України. Отож, закономірним було вручення 10 грудня, в Міжнародний день футболу, голові районної організації  ВФСТ “Колос” Руслану Хомину Подяки від голови ЛОДА Олега Синютки.

А наступного дня в Самборі на стадіоні ім.  Лева Броварського проведенням фіналів двох Кубків завершили футбольний сезон, який тривав 295 днів. Першими на поле вийшли ФК “Ваньовичі” і “Старт” з Баранівців. Ваньовицькі, яких очолює настоятель церкви Святого Миколая о. Роман Сикитинський, виграли з рахунком 1:0 і стали володарем Кубка районної федерації.

А от у другому фіналі команди Біскович і Дублян вели боротьбу за новий приз  – Кубок об’єднаних територіальних громад. Справа в тому, що Самбірщина, як відомо, є лідером у створенні об’єднань. А оскільки в найбільшому пошанівку там є футбол, то Руслан Хомин і запропонував розіграти кубок ОТГ. Після попередніх ігор право позмагатися за нього здобули вище названі команди. Вони вели напружену боротьбу, щоб стати першим володарем нового Кубка. У першому таймі рахунок відкрив дублянець Назарій Міліщук, у другому його зрівняв бісковичанин Ігор Держипільський. До речі, обидва виступають за команди обласної ліги. Згідно з регламентом, довелося пробивати по п’ять пенальті. Удача була на боці ФК “Дубляни”. Заступник голови Самбірської районної ради Андрій Бобак вручив команді Кубок ОТГ, який, за його переконанням, повинен стати традиційним, оскільки майбутнє за об’єднаними громадами.

 

Ігор ТИЛИЧКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар