Президент покидає ФК «Самбір»?

SambirWZ
198

Президент покидає ФК «Самбір»?

Самбірські футболісти завершили сезон 2016 року. В обласній прем’єр-лізі здобули четверте місце. Керівники клубу кажуть, що команда через різні перипетії зібралася лише за три дні до першого матчу, тому і результат серед 12-ти команд можна вважати успішним. На рівні всеукраїнському, тобто в аматорській лізі, ФК “Самбір” дійшов до однієї четвертої фіналу Кубка України.

Президент клубу Ярослав Кузьмяк скористався нашою розмовою, щоб подякувати тренеру Юрію Міньку, всім футболістам, начальнику команди Анатолію Поліщуку, фан-клубу “Самбора”, віце-президенту Степану Мандюку за спів-фінансування команди. Згадав і меценатів, які долучилися до утримання команди, бо футбол нині – справа не з дешевих. Отож, вдячний “Мостиському хлібу”, Андрію Мандзяку, Петру Мошуманському, Івану Деньковичу, Володимиру Мурайку, Роману Дзіковському, Галині Борівській, Дмитру Шикітці, Івану Курлятовичу, колективу “Самбіртехмашу” та іншим. Єдиний, який не виконав своїх футбольних  зобов’язань перед міським головою, був Тарас Куцалаба, підкреслив Ярослав Кузьмяк.

Які перспективи наступного року? Наразі президент ФК “Самбір” Ярослав Кузьмяк радить звертатися з приводу майбутнього футболу до почесного президента футбольного клубу мера Юрія Гамара… Тим самим Ярослав Степанович дав зрозуміти уболівальникам, що не має бажання займатися далі футболом через ту “подяку”, яку він отримав цьогоріч від влади. Пан Кузьмяк хоче побачити, чи буде багато бажаючих взяти на себе тягар футболу і фінансувати команду.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар