Чому у турківських маршруток «пільга» – їхати до Привокзальної

SambirWZ
175

Чому у турківських маршруток «пільга» – їхати до Привокзальної

У неділю вранці у бік Кульчиць – хоч пішки після нічної зміни йди

Депутати Самбірської районної ради порушили питання доїзду маршруток до Львова. Зокрема, Надію Черевичну цікавило, чому маршрутки з Турки і Старого Самбора інколи доїжджають до залізничного вокзалу, а самбірські змушені зупинятися біля “МЕТРО”.

Іван Романяк, керівник АТП-14608, пояснив, що деякі турківські маршрутки справді мають таку “пільгу”, це пов’язано з тим, що 15 турківських маршруток належать Львівському 31-му парку і можуть йти на перезмінку в рідний гараж. А цей маршрут якраз пролягає через Привокзальну. Іван Романяк додав, що він передав від міських голів Рудок, Самбора, Старого Самбора і Турки  звернення з приводу пільгових перевезень та доїзду маршруток до залізничного вокзалу Садовому, Ганущину і Синютці.

Опріч того, керівник автопідприємства повідомив, що в бюджеті на 2017 рік не закладено жодної копійки на пільгові перевезення. І якщо обласна рада не прийме позитивного рішення, то, можливо, з березня чи квітня пільгові перевезення припинять.

А ще розроблять нові паспорти маршрутів, де буде уточнено кілометраж від одного населеного пункту до іншого і відповідно до цього врегулють ціни на перевезення пасажирів… Щойно закінчилися сесійні дебати, група депутатів виїхала у Кульчиці, щоб переміряти спідометрами відстань від Самбора до цього села і таки змогла довести автопідприємству, що відстань на 300 метрів менша, ніж  “було раніше”, а відтак, зробили висновок, вартість проїзду треба знизити…

А минулої неділі вранці до нас з автобусної зупинки на вулиці Валовій зателефонували люди, які не можуть добратися у бік Кульчиць і Ралівки. Стояло більше десятка осіб, головно ті, які їхали з нічної зміни. Ми визнаємо рацію медсестрам, які протягом доби відчергували в ЦРЛ, а тепер не знають, як дістатися додому і мерзнуть на холодному вітрі. Свого часу вони уже винаймали собі таксі, щоб додому добратися, слухали про усі проблеми директора автоперевізницького підприємства, але від того їм легше не стало. І справді, хіба стане легше від розповіді про те, що окремі власники маршруток – приватники і хочуть їдуть, хочуть – не їдуть… Якщо є визначений рейс, то і маршрутка має їхати – чи то вона приватна, чи то ще якась. Це до речі, не нова тема, шкода тільки, що перевізницьке начальство ніяк не можемо упоратися з тим, щоб доставити в неділю людей додому після нічної зміни. Ми вже навіть на це не здатні?

 

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар