Солдати на знимках упізнали свою «хробачкову» кашу

SambirWZ
147

Солдати на знимках упізнали свою «хробачкову» кашу

Дивно – живеш в Самборі, начебто багато про що знаєш, а таку важливу новину здобув від Міністра оборони Степана Полторака… Може тому, що військові частини у місті закриті для пересічних, а нам за роки війни втовкмачили у голови, що все найкраще – бійцям.… Переполох у військовому відомстві України спричинив звичайний допис у соціальних мережах. У попередньому тижневику ми вже розповідали про те, що родичка службовця ударила на сполох: солдатів годують кашею з хробаками.

Признатися, і вірилося, і не вірилося. Бо яка б фірма не постачала продукти, все ж наші, місцеві, їсти роздають і не могли ж вони у християнському краю годувати чужих дітей таким бридким “м’ясом”. Це перше. І друге: судячи з коментарів, що з’явилися у соціальних мережах, дехто допускав думку, що то московська пропаганда навмисне запустила такі речі “в ефір”, аби послабити наше військо, аби зірвати весняний призов. Отож, із затамуванням подиху чекали, що ж буде далі. Нагадаємо, в Міністерстві оборони умить зреагували і Степан Полторак призначив службове розслідування з приводу фактів, викладених у соціальних мережах. Комісія виїхала. І не тільки у Самбір. Судячи з повідомлень, цинкують харчування  у всіх інших військових частинах, особливо тих, де постачальником продуктів є ТОВ “Геус-груп”, яке і нам постачає харчі.

Як на Самбір – це скандал! Ми відслідковуємо хід подій, журналістів туди  не допускали, проте, дещо цікаве таки з’явилося в Інтернеті. Василина Мельник, яка  розповсюдила повідомлення у соціальних мережах, розповіла, що її родич не раз закидав у соцмережі фото каші з хробаками, як жарт. “Хробаки стали для них вже чимось звичним, вони на це не звертали уваги. Просто брали, відсували хробаків і їли кашу, щоби не бути голодними. Скаржитись – не допомагає. Те, що є в частині, не виноситься назовні, тому що так прийнято. Будеш багато говорити – будуть по-іншому з тобою говорити”, – каже Василина Мельник.

Але самі військові підтверджують, що на фото їхні обіди: “Так, справді були хробаки в каші… Завжди солдати скаржаться на болі в животі після вечері… Але зараз, мушу сказати, ситуація поліпшилася, тому що приїхала перевірка і змінили, наскільки я знаю, все: обладнання, підноси, ложки, вилки. Навіть м’яса на обід дали більше”, – розповів військовий, який забажав залишитися невідомим. Організовує харчування ТОВ “Геус-груп”, яке, до слова, годує військових по всій країні. Зареєстроване воно у Києві. Там пообіцяли прокоментувати ситуацію, але так і не вийшли на зв’язок. У самій же частині кажуть, що компанію-годувальника обирали не вони. “Геус-груп” підписала угоду напряму з Міністерством, вигравши тендер. Військові запевняють: готові показати свою кухню, якщо буде на те згода верхів.

У Міністерстві оборони пообіцяли прокоментувати ситуацію, коли матимуть результати перевірки. Міністр оборони Степан Полторак звернувся до військової прокуратури, аби за цим фактом відкрили кримінальне провадження, інформує “Захід-нет”.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар