ЇХНЄ «фе» на НАШІ маршрутні звернення

SambirWZ
64

ЇХНЄ «фе» на НАШІ маршрутні звернення

З намови депутата Самбірської районної ради Юрія Василенка його колеги укотре прийняли звернення до мера обласного центру Андрія Садового  та партійних фракцій Львівської міської ради, щоб ті нарешті змилосердилися над народом з нашого закутка і дозволили маршрутками добиратися бодай до Привокзальної.

Тема настільки прикрита пилюкою, що здувай її – не здувай, однаково нічого не зміниться.  Бо якби мало мінятися, то вже давно був би ефект від численних звернень різних органів влади. Тому чергове послання поважним очільникам виглядало, скажемо так, не як піар-акція одного депутата, яку на знак поваги підтримали всі інші, а уже як гумор – причому не надто дотепний. Смію твердити, що реакції або не буде ніякої, або буде традиційна – чи не пішли б ви до АС “Західна”.

Ми одного разу уже вникали в історію численних звернень, відмов та аргументів і ось що у нас вийшло… Виявляється, є якийсь закон, який передбачає, що люди з районів, скажімо, таких, як наші, добираються лише до початку міста, а далі мають вмощуватися у міські маршрутки і подорожувати. У місті також є свій транспорт, який хтось, ймовірно, “кришує”, бо хоче мати прибутки. Оцей “хтось” дуже тішиться від того, що наші бойки мусять сідати у їхні маршрутки і залишати в них свої гривні. Тому, спираючись на згаданий вище закон, вони не допускають, щоб наш транспорт їхав до Привокзальної. Навіть якщо обласна влада та львівська міська і закриють очі на наші подорожі вулицею Городоцькою, то розмаїті дорожні активісти і “кришувальники” цього не допустять. На жаль, така львівська правда, пробитися крізь яку зі своєю гірською правдою та навіть прийманням сміття у Самборі, дуже складно.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар