На день народження Гуманця ще мали грати у футбол, але злива «продиктувала» нічию

SambirWZ
161

На день народження Гуманця ще мали грати у футбол, але злива «продиктувала» нічию

У неділю у Гуманця був день народження. У всіх є день народження, а у цього ґонорового села ні разу не було… Тамтешні ґазди вирішили виправити історичну несправедливість і постановили, що кожної четвертої неділі липня будуть зустрічатися на святі села.

Щ о стосується дати народження, то одні кажуть, що Гуманець започаткувався 500 років тому, інші додають ще чотири сотні, зрештою, яка різницяГуманець ісивий“, і молодий. На місцевому стадіоні зібралося дуже багато людуі місцевого, і заїжджого. Гостей не бракувало, бо вихідці дружно відгукнулися. Ще б пак, кому було б нецікаво побачитися воднораз. Спочатку гуртом помолилися, потім місцеві педагоги Богдан Броневич, Марія Гаврик підготували цікаву історичну довідку, а мешканка Скелівки Романія Чопко, яка колись працювала в Гуманці, присвятила селу поезію. Згодом надали слово поважним гостямголові райради Тетяні Терлецькій, голові РДА Оресту Бонку, Чаплівському сільському голові Арсенію Томі. Кожен привіз якісь подаруночкикнижки на памятьСвято, як відомо, не буває без концерту, а тому Заслужений артист Зеновій Гучок близько години розважав місцеву публіку. Земляком називаємо його тому, що він родом з хутора Іванів. Приємно вразили духовий оркестр з Хирова, дуетбатько з дочкою аж з Головецька та інші. І у мене особисто відбулося немало цікавих зустрічей. Виявляється, і я багатьох знаю, і мене упізнавалиНаприклад, попався мені чоловік літнього віку на прізвище Іван Мотика. Прізвище таке, що годі не запамятати. А мені ще з юнацьких років, коли учився у Скелівській школі, пригадався Іван Мотика, який був неперевершеним на той час сільським гімнастом. Виявляється, той самий Мотика! Це ж требазустріч через стільки літАле пан Іван, як зясувалося, до своїх спортивних успіхів додав ще й композиторський талант.

Гуманець, як відомо, без футболу не буває – це давня традиція. Отож, з нагоди дня народження мали зустрітися ветерани Львівщини та місцевого “Сокола”. Матч мав бути захоплюючим. Не знаємо, хто мав виграти, а хто програти, кому пощастило б більше, однак зустріч перенесли на пізніше, бо непогода внесла свої корективи, а ганяти м’яч під зливою у поважному футбольному віці уже не пасує.

 

Ігор ТИЛИЧКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар