«Діснейленд» у Ралівці!

SambirWZ
236

«Діснейленд» у Ралівці!

Минулого тижня наш репортер мав бути на відкритті дитячого майданчика у Ралівській школі. Подія не така вже й масштабна, аби про неї розповідати на два райони, але, щоб не сидіти в кабінеті, вирішили чкурнути у світ дитячих розваг. Але “обламалися” з анонсованою годиною, майданчик відкрили трішки швидше і без “Високого Замку”. Коли розпитували про подію у тих чиновників, які там були, то яскравих вражень нам не продемонстрували. Натомість отримали листа, який, як нам здалося, відповідав духові події. Автор Ярослав Припін описав її, можна сказати, не зі зла, а чисто для того, щоб десь інакше таке не повторювалося.

У Ралівській школі відбулася епохальна подія – бийте бубни, грай музико, збігайся, народе! На помпезне свято прибув достойник з обласної адміністрації, чиновники з району, сільської ради, гості… Периметром вишикувалися учні початкових класів та старші, які підготували літмузмонтаж до незвичайної події. Були тут імпровізована “тріумфальна арка”, червоні стрічки для перерізування, музика… А приводом стало відкриття однієї гойдалки, невеличкої карусельки на чотири місця та гірочки-“сувачки”. Три потужні об’єкти!

Уявляю, як дивилися на цей жалюгідний майданчик (максимум на 10 дітей) майже сотня школяриків-початківців та їхні класоводи, які, очевидно, дивилися на все це дійство не так, як ті владні дядьки, які приїжджали їх вітати. Ба, навіть відразу два місцеві священики прийшли освячувати місцевий “Діснейленд”… До речі, щодо коштів на гойдалку, карусельку і “сувачку”. Коштувало це 30 тисяч гривень! На господарське око та нинішні ціни, ця споруда і на 10 тисяч гривень не тягне. А місцеві майстри кажуть, що могли б таке встругати ще дешевше. Але що дивитися в зуби дарованому коню… Так, але ця “даровизнина” пішла з обласного бюджету.

Подейкують, цей майданчик мав бути урочисто відкритий перед виборами, але чомусь не встигли… Схожі два майданчики ще є на території одного з найбільших сіл району – Ралівки, але бавитися там проблематично, бо “об’єкти” потопають у болоті – нема елементарного покриття для майданчиків…”

Ярослав ПРИПІН.

Головний спеціаліст відділу освіти Самбірської райдержадміністрації.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар