«Яворина» гуртує старосамбірських волонтерок

SambirWZ
72

«Яворина» гуртує старосамбірських волонтерок

Щойно на Старосамбірщині жінки об’єдналися довкола громадської організації  “Яворина”, а уже мають чим пишатися. За словами Любові Кузьми, активістки Старосамбірського району,  “Яворина” швидко здобуває підтримку громади.

Товариство обєднує активних, розумних, цілеспрямованих жінок і дівчат різного віку, сподіваючись, що поєднання досвіду і молодостівелика перспектива у створенні серйозного гуманітарного, суспільного, економічного середовища.

Любов Кузьма розповіла про перші успіхи. “Яворинкипровели благодійну акцію у Гуманці. На зібрані кошти придбали необхідні речі для хлопців, які захищають нашу країну на війні, – 72 батальйон (2 бригада). В Старяві пройшов військовопатріотичний фестиваль, присвячений 75-ій річниці створення УПА. І так само влаштували благодійний ярмарок. Того ж дняяворинкидолучилися до святкування Дня села в Княжполі. Кошти, здобуті на благодійному ярмарку, спрямують на допомогу воїнам.

Всеукраїнське об’єднання  “Яворина” активно працює вже понад два роки. Осередки організації діють по всій Україні – від Львівщини до Донеччини, і за кордоном – в Італії, Іспанії. Жінки опікуються пораненими в шпиталях, надають консультації, правову підтримку військовим, збирають продукти на передову, допомагають дітям прифронтових територій, малечі з сиротинців та інтернатів, людям похилого віку.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар