Околиця знову «поїде» на маршрутці

SambirWZ
241

Околиця знову «поїде» на маршрутці

Роман Барна – депутат Самбірської міської ради з околиці міста – мікрорайону вулиці Середньої. А на околицях у нас, як правило, чи не найбільше проблем. Одна з них, якою Роман Павлович опікується ще зі своєї попередньої каденції, – автобусне сполучення з віддаленим мікрорайоном. Воно то з’являється, то потім кудись дівається…

Н е так давно Роман Барна запросив одного з керівників Самбірського АТП-14608 Романа Романяка на зустріч з мешканцями мікрорайону. Автоперевізник вислухав  претензії та пропозиції і погодився на те, щоб автобус курсував, у тому числі і у вихідні дні, коли багато пенсіонерів подорожують у центр Самбора до своїх церков чи костелу. Разом з тим, пану Романяку розповіли про неґречність водіїв маршруток Самбір-Калинів, які чомусь не хочуть зупинятися на вулиці Чорновола. Одне слово, як ми збагнули, тамтешній депутат Роман Барна з цієї теми уже “не злізе” і буде пильнувати виконання обіцянок автоперевізника… Поки верстався цей номер газети, люди з віддаленого мікрорайону розповіли нам, що автобус їздить. І Богу дякувати, однією проблемою околиці стало менше. Та ба, про ще одну автоперевізницьку тему годі змовчати. Виявляється, водії навіть зі школярів беруть гроші. Ви уявіть собі, у скільки обходиться учень батькам, якщо школярів у сім’ї кілька. А додайте до цього, що шкільна сумка з підручниками тепер надто важка. І діти мусять тягнути її на своїх плечах.

Роман ІВАНЧУК.

Майже анекдот

Як тільки народний депутат України Барна у стінах парламенту спробував побити Яценюка, то новина про це дійшла і у Самбір. Але наше місто не було б таким замріяно-фантастичним, якби до цієї всеукраїнської новини не додало б щось своє. У виконанні самбірських дописувачів у соцмережах новина, яку активно почали обговорювати, набула зовсім іншого звучання: депутат міської ради Барна побив журналіста Іванчука… Як бачите, ми з Романом Павловичем дружимо і навіть разом уболіваємо за маршрутні автобуси на околицях.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар