Стрілковичі категорично відмовляються від «шлюбу» зі Самбором

SambirWZ
213

Стрілковичі категорично відмовляються від «шлюбу» зі Самбором

Час од часу ми розповідаємо вам про імовірні “конфігурації” об’єднання громад. Зокрема, гарячі голови у Самборі мали намір добровільно притулити Стрілковицьку сільраду до Самбора і попровадити вибори нової влади. Принаймні, саме на таке об’єднання є Перпективний план децентралізації.

Рація у тому, що місто, якби об’єдналося з селом, то додатково на територію надійшли б державні інвестиції. Ми втрачаємо великі суми від держави, але на те нема спасу. Свого часу депутати міськради прийняли рішення про те, щоб розпочати процедуру об’єднання, але минуло кілька місяців, а з боку ратуші – жодних порухів. Депутат Володимир Кульчицький-Поливко навіть підготував звернення з приводу бездіяльності влади. А перед сесією, яка не відбулася позаминулого вівторка, хтось розпустив чутки про те, що буде питання про недовіру меру через бездіяльність.

Минулого тижня наш кореспондент, перебуваючи на території Стрілковицької сільради, цікавився настроями селян. За минулі місяці практично нічого не змінилося – мешканці сільради, за виключенням кількох родин у Ваньовичах та Стрілковичах, категорично проти об’єднання зі Самбором. Відбулися збори у трьох селах і там настрої людей схиляються до того, щоб об’єднатися з Бісковицькою ОТГ, або з Бабинською, або з Ралівської сільрадою. Радше всього, вибір селян зупиниться на Бісковичах, але коли це станеться, ніхто не каже. Схоже, сільрада не поспішає бігти поперед батька… Цікаво, що Торчиновицька сільрада, яка свого часу мала намір зійтися зі Стрілковичами і перейти на територію Самбірщини, цофнула взад і піде, ймовірно, до Старого Самбора, запрошуючи туди ж і Стрілковичі, але Стрілковичі ґонорово відмовляються. А от сільський голова Торчинович Зеновій Припін має намір перед початком процедур провести опитування мешканців сіл на предмет того, де вони хотіли б бути.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар