Надиби ніколи не мали своїх «воріт»

SambirWZ
159

Надиби ніколи не мали своїх «воріт»

Не хотілося б, щоб це повідомлення сприймали лише як факт: у Надибах ніколи не було автобусної зупинки, але зібралися ентузіасти і зробили. Тут справа інакша: в селі є люди, які можуть довкола себе гуртувати однодумців заради добрих справ.

Ми уже віддавна знаємо, що у цьому селі в авторитетах Іван Бараняк – депутат Старосамбірської райради, заступник начальника управління газового господарства.

До доброї справи він долучив депутатів сільради та місцевих підприємців, а свою благородну акцію назвали просто: «Збудуймо автозупинку разом». 2 роки знадобилося, щоб вивершити задум, запросити двох священиків отців Ігоря Гаду та Богдана Телятинського. І ось село, де 350 «номерів» методом народної будови спорудило «ворота» у село, бо, як відомо, кожен населений пункт розпочинається з автозупинки. Іван Бараняк вирішив, що людям, які найбільше долучилися, треба подякувати зі сторінок нашої газети, а ми його у цьому підтримали. Отож, згадували у Надибах уродженця села, а тепер киянина Андрія Венгрина, підприємців Ярослава Ковінського, Василя Целюха, Ігоря Скляренка, українсько-французьку фірму “Ерві-Ремі” та її керівників Степана Мудзіка та Романа Кузя і багатьох інших. Хочеться, щоб і інші села мали таких же ентузіастів, а ми їх неодмінно підтримаємо.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар