Давні суперники знову «ділили» Кубок Незалежності

SambirWZ
296

Давні суперники знову «ділили» Кубок Незалежності

У серпні 2000 року, коли ще існувала Підкарпатська футбольна аматорська ліга, її президент Ярослав Хомин організував розіграш кубка Незалежності. Провели його під патронатом тодішнього депутата Верховної Ради Ореста Фурдичка.

У першому фіналі зустрілися команди Самбора і Нижанкович. Перемогли прикордонні футболісти. Надалі за Кубок Незалежності змагаються тільки команди Самбірщини. Проводить його районна організація ФСТ “Колос”. А щоб розіграшу надати масовості, то в ньому беруть участь окремо колективи першої і другої ліг.

Фінальні поєдинки відбулися  19 серпня. День святковий, тому і самбірський стадіон ім. Лева Броварського був вщерть заповнений уболівальниками. За менший кубок боролися “Метеор” з Максимович і “Едіс” зі Сідого. У першому таймі суперники обмінялися голами, а наприкінці другого перша команда вирвала перемогу.

У головному поєдинку зустрілися постійні учасники фіналів, лідери районного чемпіонату – луківська “Ватра” і долобівський “Дністер”. Команди по два рази були володарями кубка Незалежності. У цьому поєдинку деяку перевагу мали “дністрівці”, але втілити її в голи вони зуміли лише один раз незадовго до закінчення матчу. Отже, застосувавши каламбур, можна сказати, що “Дністер” погасив “Ватру”.

 

Відбулося нагородження фіналістів. Дипломи, медалі і кубки вручали представники громадської організації “Самопоміч” і голова районної організації ФСТ “Колос” Руслан Хомин. До речі, “Самопоміч” є надійним спонсором “колосовців” у розвитку спорту на Самбірщині, за що її районний керівник Юрій Бучко удостоївся Подяки.

Ігор ТИЛИЧКО

Вас це може зацікавити

Залишити комментар