Хабар за «бляхи»?

SambirWZ
194

Хабар за «бляхи»?

На масовому хабарі затримали найтолерантнішу зміну пункту пропуску «Смільниця», повідомляє сайт «Антикор». Про це написав на своїй сторінці на ФБ Ruslan Orudgev: «Це не пустослів’я з підконтрольних автолобістам ЗМІ, а правдива інформація від джерел з боку СБУ.

Затримали одразу 5 службовців… Їм інкримінують одноразове отримання хабара одразу від 200 осіб. Послуга від митниці – ввезення нерозмитненого авто на рік. Вартість – 400 доларів… Щойно зміна заочно домалювала заїзд в Україну цілісінької колони, як СБУ завітало з “недружнім” візитом. Що ж, ми, «бляхарі», висловлюємо глибоке занепокоєння та сумуємо з приводу затримання найтолерантнішої зміни. Шановне правосуддя, як пом’якшуючу обставину прийміть те, що екс-очільник ДФС не знав про такі толерантні розцінки на пункті пропуску з Польщею «Смільниця», тому мусив ввозити свій нерозмитнений Рендж Ровер чорт-зна де!”.

Наші колеги з Гал-інфо спробували з’ясувати істину в прес-службі Мостиського прикордонного загону і почули: у п’ятницю поза межами пункту пропуску представники спецслужб провадили перевірку працівників митниці. Однак, деталі цієї перевірки прикордонникам не відомі. Таке повідомлення і такий офіційний коментар – вірити чи не вірити – самі не знаємо.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар