«Нарятувала» похресника на 3 тисячі

SambirWZ
284

«Нарятувала» похресника на 3 тисячі

Просто диву даєшся від довірливості наших людей. І попереджуємо їх не раз, що шахраї розраховують на простачків, але нікупуються

Про такийсценарій ми писали попереднього разу, але знову та ж схемаНа стаціонарний телефон 56-річної жительки Самбора подзвонив невідомий і приголомшив: з її похресником сталася бідамає проблеми з міліцією. Для залагодження справи необхідно 3 тисячі гривень. Чоловік назвав банківський рахунок, на який жінка повинна перерахувати гроші. Так і зробила. Тільки згодом збагнувши, що її ошукали, звернулася у міліцію. . .

Ще один факт шахрайства правоохоронці зафіксували минулого тижня. На мобільний телефон 39-річного самбірянина зателефонував невідомий чоловік та представився працівником одного з банків. Він запитав номер його банківської картки. Потерпілий продиктував цифри, а згодом сам передзвонив нагарячу лініюбанку і дізнався, що з його рахунка зниклобільше 7 тисяч гривень. Звичайно, міліція відкрила кримінальні провадження, але людям слід знати (і ми пишемо про це багато разів), аби не потрапити нагачокшахраїв, ніколи не повідомляти нікому, а тим більше телефоннимпрацівникам банкуПІНкоди і дані своїх банківських карток. Якщо вам телефонують та кажуть, що з рідними чи знайомими сталося горе і потрібно переказати гроші на банківський рахунок для їхнього порятунку, звертайтесь одразу в міліцію та особисто переконайтесь у правдивості такої інформації.

 

Тетяна ОХРІМЕНКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар