«ПораДій» запросив у Самбір Скрябіна

SambirWZ
185

«ПораДій» запросив у Самбір Скрябіна

Нас запрошували на незвичайну імпрезу – вечір музики Кузьми Скрябіна “Життя красиве, коли кольорове”, але ми чомусь не пішли. Не пішли, бо Скрябін, хоч і не юного віку, але був кумиром молоді. Присутність нашого репортера могла б завадити юним сповна віддатися емоціям.

Отож, напередодні роковин трагічної загибелі Андрія Кузьменка молоді самбіряни вшанували його пам’ять і продовжили життя його творчості. Душевний вечір справжньої та щирої музики Кузьми Скрябіна відбувся в кафе-барі Blin.com в Самборі. Було круто! Пісні кумира виконували Віра Ляхович, Тарас Візняк, Ірина Загродська, гурт “D.A.R.T.-S”, був конкурс знання цитат Кузьми та караоке. Молодіжний Простір “ПораДій”, який взяв на себе організацію імпрези, подбав про те, щоб кожен міг відчути себе частинкою незвичайного дійства. На столиках відвідувачів чекали слова пісень Скрябіна, всі тексти під час виконання пісень проектували на екран. Технічну підтримку надав Микола Бугай.

Авторитет зустрічі підтверджує чисельне коло прихильників творчості артиста, які зібралися на музичному вечорі. Кожен міг собі заспівати, потанцювати і продемонструвати власні емоції – от тому ми й не пішли, щоб власною присутністю не сковувати молодь, хоча дуже радіємо, що знайшлися люди, здатні задумати собі свято і створити його на свій смак – без методичної допомоги дорослих… Так тримати!

Нагадаємо, Молодіжний простір “ПораДій” –  це cпільнота вільного спілкування, творчого, інтелектуального розвитку та співпраці молоді Самбора. Це – середовище обміну думками та ідеями між активними, свідомими, прогресивними самбірянами. Спільна діяльність спільноти молодих людей стартувала у листопаді і вже встигла потужно про себе заявити.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар