Каденція, за якої депутати не «дерибанили» собі землі

SambirWZ
259

Каденція, за якої депутати не «дерибанили» собі землі

Добігає кінця нинішня владна каденція і час поговорити про підсумки. Ні, ми звичайно, не охопимо усіх нинішніх місцевих обранців своєю увагою. А зрештою, є і такі, у яких в принципі нічого випитувати. Проте, у поле нашого зору потрапив депутат Самбірської міської ради Іван Денькович – директор ТзОВ “Ринок-Сервіс”, тільки тому, що очолював у місті земельну комісію.

Земля для Самбора завжди була темою номер один, тому і за крісло голови комісії, та навіть за членство у ній, на початку каденції точилася гостра боротьба. Щоправда, депутати, які отримали місця біляземельного пирога“, чомусь потім розчарувалися і навіть на засідання не ходили. Траплялися ситуації, коли Іван Степанович просив колег ходити на земельну комісію, бо не можуть назбирати кворуму, аби прийняти рішення, потрібні містянам

 

 

Іване Степановичу, які враження залишає у вас робота у такій престижній комісії?

Загалом, позитивні бодай від того, що за 5 років змогли розглянути більше 2 тисяч заяв самбірян. Старалися підходити до питань чесно, обєктивно і так, як велить закон. Саме тому, що комісія керувалася законом, не допустили так званогодерибануземлі, хоча спроби були навіть з боку депутатів. Можу допустити, що не всі залишилися задоволені вирішенням конфліктів, але так завжди єхтось мусить бути переможцем чи переможеним. До речі, найскладніше було виїжджати на конфлікти, коли шмат землі не можуть поділити два брати, чи дочка з матірюІнколи й самому зле ставало від того, що рідні люди ладні посваритися за кілька арів

Що стосується ажіотажу з приводу членства у земельній депутатській комісії, то він був. Відразу просилося у неї 16 депутатів із 36, які обрані. Насправді в комісії працювало 8 обранців, але ви маєте рацію у тому, що кворум на засідання комісії годі було зібрати. Відчуваю, що запитаєте про причини. Можу допустити, що хтось із колег був не проти там побути задля того, щоб, коли будуть ділити землю, і їм щось перепало. Такого не було і дехто з обранців втратив інтерес до роботи земеленої комісії.

Чи були за час каденції розчарування?

Ну, без розчарувань не може бути наше життяТак ось, перше, що мене вражало у діяльності колег, то незрозуміла поведінка. Є, скажімо, питання, яке стосується передачі землі в оренду підприємцям. Люди готові за землю платити у бюджет, земельна комісія рішення підтримує, а депутати навмисно не голосують. Причому, навіть не пояснюють, чому так чинять. Жодних аргументів! Але через такі амбіції, вигідні чи одному, чи іншому, рішення не проходять і бюджет недоотримує значної суми поступлень.

Ще одне розчарування. На початках у ратуші була сильна команда однодумців, однак через рік роботи команди чомусь розвалилася. Можу підозрювати, що хтось, йдучи до влади, хотів отримати особисті блага чи посади, але коли збагнув, що такого не буде, відійшов від командиХоча допускаю, що ця команда могла розвалюватися і з інших причин

В Самборі розгоряється скандал на тему виділення землі для вояків АТО

На сесії міськради я виступив зі своїми міркуваннями про те, що вояки, коли отримають землю біля цукрового заводу, матимуть потім проблеми з судами. Я не проти того, аби наші хлопці отримали наділи під забудову, але не хочу, щоб благі наміри влади потім опинилися під зривом. Зрештою, суд уже розглядає це питання, а яким буде рішенняпобачимо.

Напередодні розмаїті штаби почали розповсюджувати рейтинги імовірних кандидатів у мери Самбора і там серед інших було і ваше прізвище.

Я обурений тим, що мене туди хтось вписував. Нікому не давав згоди на це і не хотів би, щоб моє прізвище там фігурувало. Якби я десь офіційно заявляв про своє бажання балотуватися у мери, то нехай би соціологи вправлялися, а інакшеце просто використання мого рейнигу задля того, аби припідносити чи опускати планку інших.

І все ж, чи маєте намір балотуватися на наступну каденцію?

-Отримав запрошення від керівника “Самопомочі” на наших теренах Юрія Бучка вступити у його команду. Це команда молодих, перспективних людей, але вони запросили і мене…

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар