«Сядемо» на малину?

SambirWZ
172

«Сядемо» на малину?

В самбірському “білому домі” зібрали фермерів з нагоди приїзду керівника департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталії Хмиз.

Спочатку нас подивувало те, що маємо немало фермерів – не думали, що так багато. Потім приємно вразив  той факт, що хоч називають Самбірщину у числі аутсайдерів в обласних рейтингах, сільські господарі на 6-му місці. За розвитком рослинництва – на дев’ятій сходинці, а тваринництва – на третій.

Львівська гостя не вчила фермерів, як сіяти-збирати, а виступала як державний менеджер розповідала прописні істини з приводу того, як ефективно господарювати. І нам це також сподобалося, бо пані Хмиз виглядала не як грізна  чиновниця, а як порадниця. Наголос зробила на овочівництві, малині. За її твердженням, і городина, і садовина затребувані на ринку, бо в Городоку є завод, який приймає все це на переробку і непогано платить. Наші аграрники зацікавилися. Ще одна приємна цифра – обласний бюджет передбачив 11 мільйонів гривень на поміч аграрникам. Левова частка розрахована на безвідсоткові позики землеробам. Фермери без запитань обласну очільницю не відпустили.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар