«ОПОРА» визначилася: Ярослав Дубневич у десятці найкращих депутатів-мажоритарників України

SambirWZ
240

«ОПОРА» визначилася: Ярослав Дубневич у десятці найкращих депутатів-мажоритарників України

Громадянська мережа “ОПОРА” здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах всіх областей України та Києва. Під пильним оком громади – 105 народних депутатів, обраних у мажоритарних округах. Як зазначають представники “ОПОРИ”, це роблять для того, щоб виборці могли порівняти роботу депутатів і визначитися з її оцінкою. Врешті-решт, реально побачити, кому вони віддали свої голоси: багатослівним обіцяльникам чи людям діла.

ОПОРІВЦІ аналізують законодавчу активність (кількість постанов, законопроектів, які ініціював депутат, зокрема тих, які стосуються проблем його округу, відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань Верховної Ради, виступи депутата). Йдеться і про діяльність його на окрузі (кількість і регулярність роботи громадських приймалень, проведення особистих прийомів громадян, кількість візитів в округ та участь у роботі місцевих органів влади, звіти про роботу). За кожну категорію активностіОПОРАприсудила депутатам бали, сума яких склала базову оцінку за 100-бальною шкалою.

Серед депутатівмажоритарників Львівщини найбільшу кількість балів набрав нардеп від нашого округу Ярослав Дубневич – 88 і, відповідно, посів перше місце серед обранців від Львівщини і восьмесеред 105 нардепів в Україні.

У короткому резюме, яке опублікувалаОПОРА”, зазначається: “Протягом лютого Ярослав Дубневич регулярно відвідував пленарні засідання, взяв участь у 81 відсотку голосувань та не пропустив жодного засідання свого комітету. За цей час долучився до підготовки трьох колективних законопроектів та одного одноособового проекту постанови, більшість яких стосується профільних питань транспорту. Окрім того, скерував три колективні депутатські запити та двічі виступав з депутатської трибуни. Звично для себе, депутат активно навідувався в округ, переважно у вихідні дні. Брав активну участь у публічних заходах та урочистостях. Активно надавав матеріальну підтримку за рахунок коштів Благодійної організаціїФонд Братів Дубневичів“. Провів чотири особисті прийоми громадян, відреагував на 21 звернення від виборців“.

Варто зазначити, що за сприяння Ярослава Дубневича провели реконструкцію низки об`єктів соціальнокультурного значення, лікарень, шкіл та дитсадків, розташованих на окрузі, відремонтували броньовану техніку для потреб АТО, придбали автомобілі і спецтранспорт для АТО та лікарень.

Від редакції. У визначенні рейтингів народних депутатів ми не знайшли іншого нашого обранця Андрія Лопушанського і взагалі не розуміємо, чому досліджували діяльність лише 105 мажоритарників, якщо їх є значно більше.

 

Марія СИМОНЕНКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар