Ще одна жертва «Бережка»

SambirWZ
93

Ще одна жертва «Бережка»

Ми десь частково згадували про невеселі Великодні свята на наших теренах, але події настільки резонансні, що не гріх нагадати. Бо свят у нас попереду ще надто багато і дуже не хочеться, аби вони закінчувалися трагічно. Сталося кілька аварій. Найбільш резонансною була ДТП, яка трапилася на Великдень вночі у Старому Самборі.  21-річний водій в’їхав машиною, у якій було четверо пасажирів, у східці кафе “Бережок”. На жаль, учасники пригоди не відбулися лише травмами… Водій загинув одразу, через день помер у лікарні ще один пасажир, а потім і третій учасник пригоди. Власне про це нам розповіла голова райради Тетяна Терлецька, трохи посумувавши від того, що одна дорожня пригода так позбиткувалася над молодими хлопцями і їхніми родинами. Але, кажуть у районі, коли сталася аварія, то на спідометрі відбилася цифра “180”. Де можна було взяти такий розгін, аж важко подумати… Ще одна аварія сталася у Самбірському районі, внаслідок якої четверо осіб, отримали травми. У п’ятницю на вул. Франка зіткнулися дві автівки. Всього у Самборі та районі зареєстровано чотири нестандартні ситуації і маємо 8 травмованих. У позаминулу середу після обіду сталося зіткнення машин у Городищі  і теж є потерпілі.

Знавці справи твердять, що на наші терени повертаються ситуації, коли водії п’ють і їдуть. Раніше, твердять, боялися, бо могли десь стояти працівники ДАІ і, щоб подалі від клопоту, не пили. Тепер траси “чисті”, а аварій більше.

Не обійшлося у святкові дні і без побутових конфліктів. До поліції надійшло 11 звернень щодо насильства в сім’ях та 4 бійки у різних розважальних закладах міста та району. На порушників склали адмі-ністративні протоколи чи розпочали кримінальні провадження.

 

Юлія БУРА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар