На «інавгурацію» доведеться чекати довго?

SambirWZ
247

На «інавгурацію» доведеться чекати довго?

Про вибори нових міських голів у нашому реґіоні ми розповіли попереднього разу – Іван Грись зі Старого Самбора і Тарас Копиляк з Самбора програли Ігорю Трухиму та Юрію Гамару. Може це стане «пігулкою полегшення» для тих, хто звільнив владні крісла, але зміна мерів відбулася у багатьох сусідніх містах.

Турка, Борислав, Дрогобич мають нових лідерів, щоправда, там ситуація специфічна, бо попередники з тих чи інших причин відійшли від влади раніше. Нові з’явилися у Городку, Трускавці. Тобто, люди хотіли змін. Чи змін на краще, чи просто змін – час покаже. Треба підкреслити, що всіх, хто обраний, обрані на два роки. Не виключено, що щось у законодавстві і зміниться, але наразі є те, що є. Часу на розкачування залишається обмаль.

Хоча минулого четверга ми дізналися, що офіційні результати виборів міського голови Самбора мають бути оприлюднені 4 листопада. А вже тоді підготовка до першого організаційного засідання. Але хтось пригадав недавній інцидент у міськраді тепер колишнього скликання. Отож, група так званих опозиціонерів звинуватила міського голову Тараса Копиляка у порушенні закону, мовляв, усі проекти рішень мають бути оприлюднені, скажімо, на сайті не пізніше, ніж за 20 робочих днів до початку сесії, так би мовити, на оглядини людей. Якщо слідувати тій же логіці тодішніх опозиціонерів, закону, то й організаційна сесія так само і за стільки ж днів має бути оприлюднена, хоча перші сесії нічим одна від одної не відрізняються і порядок денний одвічно простий – визнання повноважень, вибори керівних органів… Але як у цій ситуації вчинить нова влада міста, представники якої колись були в опозиції, прогнозувати не беремося. Хоча зауваження може стати причиною того, що Самбором ще добрий місяць керуватиме попередня команда Тараса Копиляка. Сам Тарас Васильович цього не хотів би.

 

Роман ПОГОНИЧ

Вас це може зацікавити

Залишити комментар