У Верхівцях почали асфальт стелити, а Гройсман біля «Левади» таки був?

SambirWZ
231

У Верхівцях почали асфальт стелити, а Гройсман біля «Левади» таки був?

Голова Самбірської РДА Микола Фрей з задоволенням розповів депутатам, що в районі розпочався ремонт доріг. Десь, як от у Верхівцях, кладуть асфальт і місцеві мешканці такої вправної роботи у віддаленому селі не пригадують. На інших дорогах розігруються тендери, але процес пішов.

Судячи зі суми грошей, призначених на шляхи у  районі, цьогоріч має статися прорив у дорожньому господарстві. Час од часу пан Фрей сам виїжджає на обсервації доріг, але його одного на усіх не вистачить, тому попросив пильнувати якість робіт як депутатів райради, так і громади. Аби потім не було так, що ями вилазять, а люди нарікають на поганих майстрів.

До слова, про дороги. Тижнів три тому на наших теренах мав бути глава Кабміну Володимир Гройсман, щоб оцінити хід робіт турецького Онуру, який нам шлях до Турки стелить. Офіційно, як кажуть, його не було, а неофіційно – був. Ми підозрювали, що так воно і станеться: Гройсман приїде, але без гласності. Факт його перебування підтвердив міський голова Юрій Гамар, зазначивши, що гласності не було з метою безпеки. І додав, що як тільки стало відомо про поважний візит на наші терени, скаржники уже вибудували віртуальну чергу до нього. Хтось навіть хотів, щоб прем’єр вивчав його конфліктну ситуацію з якимось гаражем… Взагалі, нам доповідали тієї ж таки суботи, що хтось ненароком побачив біля ваньовицької “Левади” Гройсмана. Ну, не хотів він нас бачити – справа панська…

А ще пан Гамар додав, спілкуючись із журналістами і відповідаючи на наше запитання, що наразі не може відповісти, чи район і місто чесно поділили поміж собою тему роботи турецькго Онуру. Як відомо, раніше була домовленість: Бабинська сільрада бере гроші за землю, на якій стоїть асфальтний завод, а місто – податки з працюючих. Хто що бере, хто кого обвів довкола пальця: місто – район, чи навпаки, чиновники не кажуть.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар