«Шухер» з приводу шутру повертається!

SambirWZ
187

«Шухер» з приводу шутру повертається!

Трохи сучасної історії. На Самбірщину мав прийти дорожній Онур, щоб ремонтувати трасу Львів-Турка. Турки захотіли (чи ми їм запропонували?) гравій для основи під завод. Мета благородна – ми вам підстилку під підприємство, а ви нам – якусь вулицю підлатаєте. Все було б нічого, але в оборудку вмішалися активісти, які побачили, як біля Стрілкович модні машинки забирають шутер.

Галас здійнявся на рівень Львівської ОДА та начальника Львівської обласної поліції. У справі фігурували розмаїті прізвища чиновників, депутатів. Потім дійшло до того, що один обранець прийшов до другого обранця з підносом “котлет”, які начебто мали символізувати складені до купочки гроші відкупу від активістів. Справа закічнилася тим, що один другому пошкодили ніс – кримінальне провадження триває…

Одверто мовити, ми собі подумали, що все так на рівні зламаного носа і залишилося, але ж ні – вийшли на авторитетний рівень  обласної ради.

Депутат від “Свободи” Михайло Ковалів, а власне ніс його брата Володимира упав жертвою в боротьбі з “гравійною мафією”, звернувся в Управління СБУ та Державну екологічну інспекцію у Львівській області щодо порушень під час будівництва асфальтного заводу фірмою ТзОВ “ОнурКонструкціон Інтернешнл” на території Бабинської сільської ради щодо видобутку гравійно-піщаної суміші цією фірмою з річки Дністер на території Стрілковицької сільської ради. Депутат вимагає розслідувати факти порушень, викладені в депутатському зверненні. Таке повідомлення розповсюдила прес-служба Львівської обласної організації “Свободи”. Як зазначає Михайло Ковалів, з відповідей органів місцевої влади відомо, що будівництво асфальтного заводу відбувається без дозвільних документів, без виділення земельної ділянки та з порушенням процедури. Також нема дозвільних документів у ТзОВ “ОнурКонструкціон Інтернешнл” на забір гравійно-піщаної суміші з річки Дністер у  Стрілковичах.

Пан Ковалів вимагає притягнути до відповідальності організаторів та причетних, дати правову оцінку бездіяльності державних службовців… У переліку тих, кого підозрює, Михайло Іванович називає голову РДА Миколу Фрея, міського голову Самбора Юрія Гамара, Стрілковицького війта Ярослава Шеховича, Бабинського війта Світлану Несторяк, окремих депутатів місцевих рад, яких згадували у публікаціях та журналістських розслідуваннях на шутрову тему.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар