В липні у Рудках достатку води ще не буде. У «Свободи» з’явилися підозри…

SambirWZ
199

В липні у Рудках достатку води ще не буде. У «Свободи» з’явилися підозри…

Тема постачання води в Рудках – стара, як світ. Зараз містечко завмерло в очікуванні історичної події, бо з Великого Любеня тягнуть новий водогін. На жаль, очікування затягується…

Депутат-свободівець обласної ради на прохання когось із обранців Городоцької міської ради звернувся з депутатським запитом з приводу будівництва нового водогону “Південний потік” Великий Любінь-Рудки. Городоцькі обранці назвали його альтернативою  Городоцькому водоканалу. Може й альтернатива, бо тамтешнє підприємство в принципі згубить немалу частку доходів, хоч і не матиме клопотів з Рудками.  Але городоцьким  байдуже, чи “сохнуть” Рудки, чи “купаються.” А нам не байдуже. У депутатському запиті йдеться про те, що треба перевірити: підрядника, джерела фінансування, наявність проектно-кошторисної документації та її погодження, екологічні експертизи.

Марія ФЕЩИН.

Коментар для “Високого Замку”

Віталій КІМАК. Голова Самбірської районної ради:

 

Прикро, але цим запитом депутата-свободівця, на жаль, призупинилися роботи на будівництві нового водопроводу. Відновляться після перевірки усіх зазначених заявниками пунктів. Принаймні, уже дійшли до того, що енергетики мають погодити технічні умови проекту, і справа опинилася на гальмах. Невідомо, скільки часу триватиме перевірка, але це є той дорогоцінний час, якого так не вистачає втомленим посухою Рудкам. Протягом тридцяти років містечко потерпало від нестачі води. Водогін, який їх обслуговував і йшов від Городка у Рудки, за багато років розсипався. Ремонти того “сита” стали надто дорогими і лягали важким тягарем на рудківські тарифи. Оплата за послуги була чи не найвищою в області. І тільки за сприяння народного депутата України Ярослава Дубневича, до якого з цього приводу було сотні звернень, справа зрушилася. Роботи на водогоні не припинялися навіть узимку, бо майстри хотіли якомога швидше з ними упоратися, а ось коли прийшли погожі теплі дні, коли до фінішу залишалося так близько, депутатам-свободівцям раптом це не сподобалося і вони затіяли запит з відповідною перевіркою. Але незважаючи ні на що, спільними зусиллями ми і цей “поріг” здолаємо… Тільки уже не в липні, як прогнозували, а пізніше. Додам по-обивательськи: чомусь проблемами рудківського водопостачання свободівці, які ще недавно були при владі в області, не переймалися, а коли хтось почав нарешті щось робити, знайшлися критики, підозри, ревнощі і перевіряльники.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар