Старосамбірщина «посваталася» зі Сватівщиною, а Самбірщина – зі Скадовськом

SambirWZ
212

Старосамбірщина «посваталася» зі Сватівщиною, а Самбірщина – зі Скадовськом

Настав час нашим громадам будувати добрі стосунки не тільки з польськими партнерами, а й з українцями зі сходу. Зрештою, ще треба розібратися, що більш корисно для України – товаришувати з друзями через кордон, чи наводити нарешті мости дружби із зросійщеними східняками.

Старосамбірські владоможці з райради та РДА навели контакти з прифронтовим Сватово – підписали Меморандум про співпрацю. Сторони домовилися товаришувати у сфері культури, освіти, спорту та туризму, залучення інвестицій та волонтерської діяльності – стандартний набір фраз, хоча насправді обміни делегаціями – справа потрібна… Єдина проблема: сватівці до нас приїжджатимуть, бо у нас мир, а от чи наші батьки відпустять своїх дітей, важко сказати. Хоча, може і є мужні….

Самбірщина знайшла нових партнерів, але не на сході, а на півдні. Голова райради Віталій Кімак був у Скадовську на Херсонщині і підписав угоду про співпрацю з тамтешньою владою. Є намір обмінюватися делегаціями. Нашим дітям треба трохи моря, а тамтешнім – трохи гір. Ймовірно, для малечі зі Скадовщини прихистком стане наша Сприня. Треба додати, що співпраця нашого району зі Скадовськом розпочалася з того, що у депутата райради Тараса Струка – давні і добрі стосунки з тамтешніми начальниками. Тепер дружбу розширили до рівня районів.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар