Корупціонерів має «відігнати» від влади територіальна виборча комісія

SambirWZ
69

Корупціонерів має «відігнати» від влади територіальна виборча комісія

Людмила Медвідь зреклася своїх однофамільців

Нас приємно вразив один момент – на сесії Старосамбірської міської ради, коли обговорювали купу земельних питань і навіть приймали рішення, окремі депутати піднімалися і казали, що не голосують, бо мова йде про їхніх родичів.

І  Людмила Медвідь зронила репліку, коли йшла мова про якусь іншу Медвідь, мовляв, вона голосує, бо з тією іншою в родинних стосунках не перебуває. Така сумлінність викликана тим, що четверо депутатів попередньої каденції, з них двоє є депутатами нинішніми, попеклися на “конфлікті інтересів”, який передбачає відповідальність згідно з законом про боротьбу з корупцією. Люди пройшли судові інстанції, бо голосували тоді за виділення землі своїм родичам. Біда, як кажуть, навчила…

Але у Старому Самборі окремі обранці вирішили, що тим двом, які плавно перейшли через вибори і опинилися у нинішній каденції, не місце у раді. А от як їх позбавити мандата, не знають. З приводу корупціонерів з райцентру написали аж у Центральну виборчу комісію, а звідти надійшло роз’яснення, що позбавляти таких депутатів мандата має не міська рада, а територіальна виборча комісія.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар