Восьма автівка від жертводавців «Свободи» уже працює на сході

SambirWZ
192

Восьма автівка від жертводавців «Свободи» уже працює на сході

У самбірських волонтерів “Свободи” у суботу були чергові проводи. Якщо раніше на такі імпрези сходилося багато партійців, друзів, то зараз це стало якимось буденним. Добре, що звичним, бо ці люди без поїздок на схід уже не можуть жити. А погано те, що війна затягнулася і нам знову і знову треба долати тисячі кілометрів, аби доставили нашим хлопцям на схід усе необхідне.

Отож, у суботу ми провели в дорогу Андрія Мандзяка, Юрія Лешковича, Руслана Гнатика. Ще один волонтер з цієї ж групи Андрій Куйдич не міг поїхати, але це є та безвідмовна четвірка, яка постійно допомагає армії своїм коштом. Як ми не раз зазначали, чужих грошей не потребують, щоб потім не було судів-пересудів… Це уже була їхня восьма подорож, кожного разу везуть автівки воякам. На обновку уже дочекалися наші сапери. До слова, п’ять автівок волонтери купили своїм коштом, а три інші просто капітально відремонтували. Вояки кажуть, що машини від цих волонтерів працюють відмінно. Видно, мають легку руку… У суботу до тих, хто проводжав, долучилися батьки Руслана Гнатика і його дружина. Майор Гнатик був удома на короткому відпочинку, а вже у неділю мав бути на фронті.

…Попереду у них 1200 кілометрів виснажливої нічної дороги. Але вони їдуть, бо там їх чекають. Не кожному дано йти на таку жертовність.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар