«Онурівську» асфальтівку рятували

SambirWZ
169

«Онурівську» асфальтівку рятували

Покрови Пресвятої Богородиці на трасі Самбір-Старий Самбір розпочалося невесело. Видимість нікудишня, бо туман. От автомобіль ДЕО і в’їхав у трактор, який начебто мав чистити обочини і проїжджу частину від болота…

Болото на трасі від “Онуру” з’явилося через те, що на полі у Ваньовичах великий інвестор копає буряки, а фури вивозять. Важкі машини з болотистого поля у “чистих мештах” не виїжджають. Тому половина траси з темного кольору перетворилася у сіро-жовту від глини. І це після того, коли люди, втішившись асфальтним покриттям, твердили, що берегтимуть дорогу. У тому числі і від важкого транспорту в літню спеку. Спеки нема, зате з’явилися переповнені цукровими буряками фури. Це не сподобалося місцевим мешканцям і вони перекрили шлях вантажівкам. Виглядало вражаюче – від “Левади” і в бік до Самбора стояло більше двох десятків машин. Депутат районної ради Олег Гентош та громадський активіст Юрій Дюдяєв розповіли, що не мають наміру миритися з нехлюйним ставленням до державних грошей, які витрачені на ремонт шляху. Минуло півтори години блокування траси, а до них не приїхав ніхто з фірми-інвестора.  Поруч з тим, активісти твердили, що розуміють аграрників, але хочуть змусити і їх розуміти громаду, яка не має бажання їздити по болоті. Перед виїздом з лану на трасу мають стояти мийки, які і вмиватимуть шини. В Європі жоден аграрний капіталіст не дозволив би собі так нищити трасу. На місце події виїжджали поліцейські. Не знаємо, чи маємо право казати, але, зі слів активістів, правоохоронці теж за те, щоб інвестори не нищили людську працю.

Під вечір наш репортер навідав місце блокування. Інвестори збагнули, що з активістами жарти кепські, на жодні умовляння не підуть і облаштували помивку коліс. Більше того, повідомив Юрій Дюдяєв, інвестори почали прибирати після себе залишки глини.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар