Лідер Самбора не зрікся «Волі», але став «людиною країни»

SambirWZ
61

Лідер Самбора не зрікся «Волі», але став «людиною країни»

У демократичному суспільстві обговорювати чиюсь політичну орієнтацію якось не пасує – все одно, що чужу білизну оглядати, чи пильнувати, хто і з ким цього разу спить, але коли мова йде про керівних осіб, наприклад, міста, то можна… Ми ж бо громада і маємо своїх пантрувати.

Місяців два тому у Самборі з’явилося щось на зразок скандалу: невідомі, або мало відомі особистості, почали «грузити» окремих депутатів, які свого часу вийшли з провладної (Гамарової) фракції партії «Воля», а якщо так, то кидайте, пацани, свої мандати і нехай приходять інші – за партійним списком. Скандал вщух і, здається, залишився на задвірках уваги. Але… Стало відомо, що «Воля» входить органічно до Руху Саакашвілі. Після відомих подій на кордоні з колишнім грузинським лідером місцеві «волівці» несподівано відійшли від нього і оголосили, що вони тепер громадська організація «Люди країни». Схоже, там і наш Юрій Гамар, і найближче його оточення. Отож, зустрівшись з «Людиною країни» Юрієм Петровичем, не могли не спитати: у якій політичній силі він зараз є? Маємо підозру, що ця тема не була йому конче приємною, але куди діватися? Ствердив, що йшов до влади за підтримки «Волі» (хоча ніколи не був членом жодної партії), і цим дуже пишається, бо ця політична сила народилася на Майдані. Назвав однодумців талановитими та розумними. А потім говорив про те, що дуже шанує громадські організації, наприклад, таку новомодну як «Людина країни». Туди так само увійшло багато небайдужих людей і взагалі, він (мер) за громадянське суспільство, за те, щоб громади контролювали владу. У цьому місці ми собі подумали про те, що так, як контролюють діяльність пана Гамара у Самборі, не контролювали ніколи і нікого. Сам же цього хотів – колись він як самооборонівець контролював діючих, тепер ті контролюють його.

А що стосується моменту, коли хтось із депутатів-партійців раптом міняє орієнтацією, то і у цьому нічого лихого нема. Їх же люди обрали, тому нехай працюють у поті чола. Виходячи з таких міркувань, колишні члени фракції партії «Воля» можуть спокійно залишатися на своїх місцях і витирати піт з лиця.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар