Кіоски «Торгпреси» викупили, чи будуть і надалі торгувати пресою – невідомо, тому радимо передплатити «Високий Замок»

SambirWZ
225

Кіоски «Торгпреси» викупили, чи будуть і надалі торгувати пресою – невідомо, тому радимо передплатити «Високий Замок»

Минулого четверга, коли традиційно і за будь-яких обставин виходить тижневик “Високого Замку”, у нашому офісі сірий телефон був червоним, бо люди, які звикли купувати газету у роздрібній торгівлі, звично прийшли у кіоски “Торгпреси”, а вони зачинені.

Ми ще позаминулого тижня дізналися від кіоскерів, що їхні торгові заклади у містах області хтось викупив. Чи буде збережений профіль, ніхто не може сказати. Цю ж тему підняли на сесії міськради, причому не з точки зору чужої комерції, а з точки зору того, що стався зухвалий наступ на українську пресу. Сміємо нагадати, що за комуністичних часів пресу тодішня партія пильнувала – мало того, що ледь не в обов’язковому порядку була передплата, та ще й кіоски  на кожному кроці. Щоправда, комуністична преса виконувала і роль туалетного паперу, і пакувального. Зараз є інший туалетний папір та інші упаковки, але потреба читати залишається. Проте, її обмежили… Питання порушили депутати міської ради, бо люди розхвилювалися: замість українського слова можуть продавати пиво і презервативи, але міський голова Юрій Гамар нічого до теми не має – одна комерційна структура продавала, інша купувала – і на те нема спасу. Але цікаве питання: кіоски “Торгпреси” звикло (з тією ж таки ідеологічною метою) стояли у людних місцях. Тепер з людності хтось скористає…

Ми розуміємо читачів, які не змогли придбати улюблений “Високий Замок” – чого тільки вартує той факт, що прийшов чоловік в  офіс почитати газету… Наразі радимо користуватися послугами кіосків “Високого Замку”, які є в Самборі, чи громадських розповсюджувачів. Хоча найліпше, якби кожен з читачів пішов у поштове відділення зв’язку чи звернувся до листонош і передплатив “Високий Замок”. Він гарантовано буде у вас, а ваше задоволення читати нас не буде залежати від того, хто і навіщо купив “Торгпресу”.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар