Гамарову Галину Криванчик «прокатали», настав час «кататися» іншим депутатам

SambirWZ
238

Гамарову Галину Криванчик «прокатали», настав час «кататися» іншим депутатам

Нарешті добралися самбірські міські обранці до стратегічного владного питання: вибори секретаря ради. Тривалий час проект рішення красувався на ратушному сайті і ні для кого не було таємницею, що мер висуває свою однопартійку, працівницю ратуші Галину Криванчик. Взялися до таємного голосування, результат якого не важко було передбачити. Тим паче, і щедрого достатку депутатів у залі не було. Як тільки запросили в кабінку першого за алфавітом Романа Барну, то він оголосив, що його фракція БПП у голосуванні участі не бере…

Таким же шляхом пішли представники “Народного контролю” та Радикальної партії Ляшка. Отож, за бюлетенями пішло лише 14 обранців і всі, хто пішов, чемно віддали свої голоси Галині Криванчик. До речі, їй чомусь не надали слово перед голосуванням (навіть перед розстрілом  слово дають!) – бодай би для того, щоб послухати, з якими намірами йде на поважну посаду. Здається, це неповага.

Дехто з членів лічильної комісії, коли стали відомі цифри голосування, вирішив, що вибори взагалі не відбулися, оскільки в них взяло участь менше половини депутатів. Таким чином, як нам здалося, було бажання знову повернутися до кандидатури пані Галини, але більшість присутніх у залі ідею окремих відхилили і сказали рахувальникам, що їхня справа рахувати, а не дописувати у протокол таємного голосування власну точку зору. Не витримав помічник народного депутата Ігор Несторак і пішов до трибуни пояснювати депутатам, що вони мають тільки затвердити протокол виборів…

Зараз черга депутатів пропонувати і обирати секретаря. У раді утворилася більш-менш стабільна більшість і будемо сподіватися, що наступного оберуть. Маємо підозру, що депутати пропонуватимуть Романа Барну. Якщо більшість, яка гуртується, його обере, то, ймовірно, доукомплектують і штат заступників та заповнять інші вакансії. І таким чином криза влади зніметься. Роман Павлович – один з грамотних депутатів, не зле орієнтується у господарці міста та політичних процесах, має слово, авторитет у місті і, щонайважливіше, може стати і “батьком” депутатів, і гальмувати мера, коли той буде щось творити не так. Гірше не стане.

…А я минулого тижня був у Старому Самборі і там кожен, хто читає нашу газету, перепитував, що ж там у нашій ратуші твориться. Здається, у самій ратуші не знають, що у них твориться.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар